Biz kimiz?

Ana Sayfa
V-Go Yatçılık

Biz kimiz?

Mavi tur, Yat kiralama, Gulet, Yelkenli, Katamaran, Motoryat kiralamada uzmanlaşmış, 2000 yılında Fethiye’de kurulmuş olan profesyonel bir yatçılık firmasıyız. Hedefimiz her zaman en yüksek standartları tutturmaktır. Kabin turlarımızdan, birinci sınıf özel yat turlarımıza kadar tüm hizmetlerimiz hayallerinizdeki Mavi tur tatilini size sunmak için tasarlanmıştır. Dilerseniz kendi arkadaş grubunuzu oluşturabilir, kendi rotanızı belirleyebilir, ya da sizin için birbirinden farklı rotalarda oluşturduğumuz programlardan bir tanesini seçebilirsiniz. Turkiye ve Dünyanın farklı ülkelerinden bizimle seyahat etmek isteyen misafirlerimizle beraber kabin kiralayabilir ve mavi yolculuğun deniz ve gökyüzü arasındaki eşsiz romantizmine eşlik edebirsiniz.


V-GO Yatçılık Yunanistan'ın Rodos adasında 2017 yılından itibaren Yunan Adaları Mavi Yolculuk turları düzenlemektedir.


Hemen bizimle iletişime geçin ve fırsatı kaçırmayın.

250+

Kiralık Yat

8000+

Üye

12000+

Rezervasyon

28000+

Mutlu Müşteri

Yunan Charter Lisanslı, Tyba üyesi V-Go

Yat turlarımızı bütün bir tatil haline getirebilmek için size, otelinize ve otelinizden marina ve havaalanı transferi, uçak ve otobüs biletleri, araba, jeep, motosiklet kiralama, günlük turlar ve otel rezervasyonları gibi birçok servis de sunmaktayız.

Personelimiz çok iyi derecede Türkçe, İngilizce, Hollandaca, Almanca ve Fransızca konuşmaktadır. Bizimle yaptığınız turlarda hiçbir dil problemi yaşamazsınız! Tüm ekibimizin tekne turlarında profesyonel deneyimi ve gezi düzenlenen bölgelerde üstün bilgisi vardır. Takımımızda çalışanların çoğu Turizm eğitimi ve yatcılık eğitimi almış kişilerden oluştuğundan misafirlerimizin ne talep ettiklerini çok iyi anlamaktadırlar.


Eminiz ki, guletlerimizde geçireceğiniz bir tur, hayatınızda yaşadığınız en huzurlu tatil olacaktır. Biz, Türkiye'deki birçok seyahat ve yatçılık firması ile olduğu kadar, yurt dışında ki çeşitli tur operatörleri ile de ortaklaşa çalışmaktayız.

V-Go Yatçılık
V-Go Yatçılık

Dünya çapında V-GO

Belçika, İtalya, Fransa, İngiltere, Amerika, Hollanda, Almanya, Yunanistan, Kanada, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Danimarka, Finlandiya ve Avustralya ve Yeni Zelanda'da bir çok acente V-GO Yatçılık ve Seyahat Acentesi ile işbirliği içinde çalışmaktadır.

TÜRSAB Üyesi Resmi Kuruluş

V-GO Yatçılık ve Seyahat Acentesi, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliğinden lisanslı turizm kuruluştur. (Kayıtlı şirket numarası: 4563) Merkezimiz Fethiye marina karşısında olup, Olimpos, Demre ve Rodos tada bir ofisimiz bulunmaktadır.
V-Go Yatçılık

Kiraya vermek istediğiniz yatınız mı var?

Hemen bizimle iletişime geçin, üyelik ve ilan oluşturma işlemlerinizi ekibimiz ile hızlıca tamamlayın.
Tekneni Ekle
V-Go Yatçılık