Gizlilik Politikası

Ana Sayfa

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikamız


V-GO Yatçılık bu gizlilik beyanını, gizliliğini taahhüt etmek amacıyla oluşturmuştur. Aşağıda bu sitedeki bilgilerin toplanması ve yayınlanmasıyla ilgili uygulamalar açıklanmaktadır.

IP adres sistemini, siz teşhis edebilmekte sorun yaşamamak ve bu web sitesini yönetmek amacıyla kullanıyoruz.

Sitemizde bulunan başvuru formu; kullanıcıların bize kontak bilgilerini (isim, e-mail adresi, vb.), finansal bilgilerini (hesap veya kredi kartı numarası gibi) ve demografik bilgileri (örneğin, posta kodu, yaş) gibi detayları vermesini gerektirir.

Müşteri iletişim bilgileri, gerektiğinde ziyaretçi ile iletişime geçmek amacıyla kullanılır.

Kullanıcılar bizden daha sonra mail almamayı tercih edebilirler. Finansal bilgiler kullanılan ürün ve servislerin faturalandırılma süreci için gerekmektedir.

Üçüncü şahıslarla, bireysel müşteri isimleri ya da özel profil bilgileri kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Bazen, pazar araştırma anketleri ve yarışma giriş süreçleri gibi işlerde bizim yerimize hareket etmesi için üçüncü şahıslar kiralanabilir ve bu projelerde kullanmaları adına belirlenmiş olan üçüncü şahıslara bilgiler verilebilir.

Üçüncü şahıslara verdiğimiz bu bilgileri bir gizlilik sözleşmesi ile korunmaktadır ve sadece bu belirli projeleri tamamlanmak amacıyla kullanılabilmektedir.

Bu site, başka internet sitelerinin bağlantılarını da içermektedir. Ancak V-GO Yatçılık & Seyahat bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden sorumlu değildir.

Güvenlik

Bu web sitesinde, kayıplarla karşılaşmamak ve kontrol altına almak, yanlış kullanım ve bi,lgi değişikliklerini önlemek için güvenlik önlemleri mevcuttur.

Lütfen bunun “güvenli” bir internet sitesi olduğunu, sitemize güvenli şekilde giriş yapabileceğinizi ve tüm işlemlerin Güvenli Soket Katmanı (SSL) şifreleme teknolojisi ile korunmakta olduğunu unutmayınız.

SSL teknolojisi, kredi kartı numaranızın, adınızın, adresinizin internette dolaşmasını engellemek adına onları şifrelemektedir. Müşterilerimizin kredi kartı bilgilerini veritabanımızda hiçbir zaman tutmamaktayız.

Dolayısıyla bu web sitesi üzerinden yaptığınız her satın almada, kredi kartı numaranızı tekrar girmek zorundasınız.

Düzeltme / Güncelleme

Bu site kullanıcılarına, değişen ve güncellenen bilgilerle ilgili aşağıdaki seçenekleri vermektedir.

Lütfen bizim tarafımızdan aldığınız herhangi bir e-mailde bulunan değişiklik işlemleri butonuna tıklayınız ya da info@v-go.com.tr adresine mailinizi gönderiniz.

İnternet Sitesi ve Erişim

Bu gizlilik beyanı ile ilgili sorularınız varsa ya da bu internet sitesini kullanmak veya üyelikle ilgilenmek istiyorsanız, info@v-go.com.tr adresinden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Kiraya vermek istediğiniz yatınız mı var?

Hemen bizimle iletişime geçin, üyelik ve ilan oluşturma işlemlerinizi ekibimiz ile hızlıca tamamlayın.
Tekneni Ekle
V-Go Yatçılık