Tatilciler

Ana Sayfa

Nasıl sorunsuz tatil yapılır

Eşsiz bir deniz tatili sizi bekliyor. V-Go Yatçılık 23 yılı aşkın sektör tecrübesi ile 2024 yılından itibaren yat sahipleri ile tatilcileri birleştiren yeni bir platrom olarak çalışmalarına devam ediyor. Kendi teknelerimiz ve yıllardır siz değerli müşterilerimizden aldığımız yoğun talepleri karşılamak amaçlı diğer acentelerden tedarik ettiğimiz yat ve guletlerimizi artık ditijal platformumuz üzerinden sizlere sunuyoruz. Yat sahiplerinin sistem ekledikleri tüm yatları saha ekiplerimiz yerinde ziyaret edip fotoğraflarını çekiyor ve ilanının doğruluğunu kontrol ediyoruz.

Nasıl Üye Olunur - Rezervasyon Yapılır

1. Üst menüde bulunan "Giriş Yap" linkine tıklayın.
2. Üye değilseniz açılan sayfadaki "Ad", "Soyad", "E-mail", "Telefon", "Şifre", "Şifre Tekrar" alanlarını doldurup şartları okuyun ve kabul edip "Kaydet" butonuna tıklayın. Belirttiğiniz e-posta adresinize gelen doğluma işlemini tamamlayın.
3. Sisteme giriş yaptıktan sonra üst barda bulunan isminizin olduğu linke gidin ve "Profilim" sayfasını seçin.
4. Açılan sayfada, sol bölümden fotoğrafınızı ekleyin ve sağ bölümde bulunan bilgileri eksiksiz olarak doldurup kaydedin.
5. Üyelik işleminiz tamam. Artık tatiliniz için yat aramaya başlayabilirsiniz.

6. Arama kriterlerine uygun olan ilanların detaylarını inceleyin, dilerseniz ilan sahibine sağ kısımda bulunda chat panel'i üzerinden soru sorun.
7. Aradığınız yatı buldunuz mu? Kiralama başlangıç ve bitiş tarihlerini seçin, kaç kişi olacağınızı işaretleyi rezervasyon talebinizi oluşturun. Maksimum 24 saat içinde rezervasyonunuz ilan sahibi tarafından onaylanacaktır.

Tüm kiralık yatlara bakın
V-Go Yatçılık
V-Go Yatçılık

Sorunsuz Süreç - Keyifli Tatil

Yat tatili sıradışı bir deneyimdir. Otel ve ya tatil köyü tatilleri ile alakası yoktur. Yat tatilinde öncelik denizi öğrenmek, doğanın muhteşem güzelliklerini denizden görmek ve karadaki kalabalık ve gürültüden uzak, hijyen bir tatil yapmaktır. Yat tatillerinde konfor tatil köyleri kadar olmasa da bir tatil köyü ya da otelin size sunamayacağı eşsiz güzellikleri garanti eder. Her gece farklı bir koyda akşam yemeği, her sabah farklı bir denize günaydın deme şansı ve gün içinde önünüzden geçen sıradışı mazaralar tatiliniz benzersiz kılacaktır. 

Sorunsuz bir yat tatili için, seçtiğiniz yatın kapasite ve özelliklerinin ihtiyaçlarınızı karşılayacağına emin olmanız gerekir. Yat sahibi ile rezervasyon sonrası görüşüp, yat hakkında daha detaylı bilgi alabilir, yanınızda neler getirmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

V-Go Yatçılık olarak, sadece yat tatili konusunda çalışan ve hizmet veren, kaptanlıktan rehberliğe, 40 yılı aşkın süredir sektör içinde olan ekibimiz ile tatilinizi planlamada sizlere yardım etmek için buradayız. Kiralama öncesi, rezervasyon sırası ve sonrası, tatiliniz esnasında ihtiyaç duyduğunuz hem zaman sizlerleyiz.

Rezervasyonunuzu Yönetin

Kiraya vermek istediğiniz yatınız mı var?

Hemen bizimle iletişime geçin, üyelik ve ilan oluşturma işlemlerinizi ekibimiz ile hızlıca tamamlayın.
Tekneni Ekle
V-Go Yatçılık