Şartlar & Koşullar

Ana Sayfa

Şartlar & Koşullar

1. Bu internet sitesindeki tüm tatiller aşağıdaki şartlara tabi olarak satılmaktadır.

2. Sözleşmenin üzerinde ismi olan kişi tarafımızca grup lideri olarak kabul edilecektir ve bundan dolayı aşağıdaki koşul ve hükümleri kendisi ve rezervasyon listesindeki tüm kişiler için kabul etmiş olan kişidir.

3. Tüm fiyatların güncel hali internet sitesinde yayınlanmaktadır. Burada yayınlanan bilgiler en son güncellenmiş halleridir. Herhangi bir tazminat ya da geri ödeme yükümlülüğü olmaksızın; sitede yayınlanan servisleri, turları, fiyatları ya da gezi araçlarını değiştirme hakkımız saklıdır.

4. Rezervasyon sadece tur fiyatının tamamı ya da % 30 depoziti V-GO Yatçılık tarafından alındığı zaman kesinlik kazanmaktadır.

5. Sağlıkla ya da ailevi nedenlerle ilgili olsa dahi, kabin turu rezervasyonunu iptal etmek isteyen müşterilerimiz aşağıdaki ücretleri kabul etmek zorundadırlar:
Yat turlarında 90 gün veya daha öncesinde haber verilirse: V-GO iptalinizi kabul edecek ve kişi başı 50 € idari ücret artı otel ve seyahat iptal ücretleri haricindeki tüm paranızı geri ödeyecektir.
Yat turları için 60 gün ve daha sonrasında haber verilirse: Hiçbir şartta geri ödeme yapılmayacaktır.
Kabin turlarında 45 gün veya daha öncesinde haber verilirse: V-GO iptalinizi kabul edecek ve kişi başı 25 € idari ücret artı otel ve seyahat iptal ücretleri haricindeki tüm paranızı geri ödeyecektir.
Kabin turlarında 30-25 gün arası haber verilirse: %50 geri ödeme.
Kabin turlarında 25 gün veya daha sonrasında haber verilirse: Hiçbir şartta geri ödeme yapılmayacaktır.

6. Açıkça daha önceden beyan edilmedikçe, fiyatlara hiçbir müşterimiz için sigorta dahil değildir. Bundan dolayı, müşterilerimize sağlık sigortası (hastalık & kaza), bagaj kaybı/çalıntısı, hırsızlık, iptaller gibi durumlar için kendi sigortalarını yaptırmaları tavsiye edilir. Tur sırasında söz edilen durumları oluşması halinde, biz herhangi bir masrafta taahhüt altına girmiş olmayacağız. Bir kısım ya da tüm parayı ödeme gibi bir sorumluluk altında da olmayacağız.

7. V-GO’ nun ve/veya acentelerinin sorumlulukları sınırlıdır. V-GO; programdaki herhangi bir gecikme ya da değişiklikten, ekipman veya makinelerin bozulmasından, grev, soygun, bagaj kaybı/çalınmasından, otel/gulet konaklaması sırasında oluşan herhangi bir zarardan, yemekten, bagaj elleçlemesinden, savaş veya terör olaylarından (tehdit/gerçek), hava şartlarından ya da ilgili herhangi bir konudan dolayı hiçbir şartta sorumlu tutulamaz. Bu tip kayıplar ya da masraflar müşteri tarafından kabul edilmek durumundadır.

8. V-GO Yatçılık ve Seyahat Acentesi’nin; gezilerin, otel konaklamalarının yada bu gibi şeylerin herhangi bir bölümünde, herhangi bir zaman değişiklik yapma hakkı saklıdır. Belirtilen fiyatları, yakıt fiyatları ya da benzer ürünlerin fiyatlarında yapılan artışlar dolayısıyla değiştirilebilirler. Böyle bir durumda, yolcularımızın ekstra oluşan fiyatı da ödemeleri gerekmektedir.

9. Gulet’in bozulması durumunda, V-GO ve/veya acenteleri 24 saat içinde guleti tamir etmek ya da sağlam bir guletle değiştirmek ile yükümlüdür. Böyle bir durumda geri ödeme yapılmayacaktır.

10. V-GO Yatçılık ve Seyahat Acentesi’nin, başvuranları uygun görmediği durumlarda başvurularını reddetme, tur sırasında diğer yolcularımızla uyumlu olmadığını düşündüğü kişiler olursa rezervasyonunu iptal etme hakkı saklıdır. Böyle bir durumda geri ödeme yapılmayacaktır.

11. Yolcularımızda oluşacak herhangi bir memnuniyetsizlik halinde, misafirlerimizin tur henüz devam ederken acilen şikayetlerini Fethiye’deki V-GO genel merkezine iletmelerini öneririz. Böylece yetkililerimiz soruna acil çözüm alabileceklerdir. Sonradan yapılacak olan şikayetler kabul edilmeyecektir.

12. Acentenin sorumluluğu: V-GO Yatçılık ve Seyahat Acentesi’ ni, herhangi bir özel isteğiniz ile ilgili bilgilendirmek, V-GO tarafından bildirilmiş herhangi bir değişikliği de size bildirmek acentenizin sorumluluğundadır.

13. Yolcumuzun tura herhangi bir nedenden dolayı katılamaması, geç katılması ya da erken ayrılması durumunda herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır.

14. Bu internet sitesinde beyan edilen bilgiler, bizim kanaatimize göre doğrudur. Ancak oluşacak herhangi bir yanlışlıktan dolayı hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir.

Kiraya vermek istediğiniz yatınız mı var?

Hemen bizimle iletişime geçin, üyelik ve ilan oluşturma işlemlerinizi ekibimiz ile hızlıca tamamlayın.
Tekneni Ekle
V-Go Yatçılık