İlan Sahipleri

Ana Sayfa

Nasıl doğru ilan sahipliği yapılır

Kiraya vermek istediğiniz yatınız mı var?
Kullanmadığınız ya da kısa süreli kullandığınız yatınız varsa gelin birlikte çalışalım. Sizin adınıza yatınızın reklamını yaparak rezervasyonlar alalım.

Böylelikle yatınız boş durmamış olacaktır. Günlük/haftalık/aylık/senelik kiralama işlemleri ile ek gelir elde ederek yeni insanlarla da tanışma fırsatınız olacaktır.

Elde edeceğiniz gelirlerle yatınızın rutin masraflarını çıkarabilir, bakımlarını yaptırabilirsiniz. Hem yatınızın masraflarından kurtulmuş hem de ek gelir elde etmiş olursunuz.

Bizimle çalışın, iş yükünüzü hafifletelim.

Sitemizde ilan vermek ücretsizdir. Sistemimize üye olup "Tekneni Ekle" linkinden İlan ekleme işlemini yapabilirsiniz. Üye paneli üzerinden ilan ekleme, düzenleme, rezevasyon yönetimi gibi işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir.

Müşteri temsilcilerimiz, müşterilerle görüştükten sonra tarihlerin uygunluğunu ve varsa ek sorularını netleştirmek adına sizinle iletişime geçeceklerdir. Talep edilen tarihlerde yatınız müsait ise, müşterilere bilgi verip kapora ödemelerini alarak rezervasyonu kesinleştirirler. Kesinleşen rezervasyon sonrasında müşteri bilgileri sizlere iletilir.

Size ise sadece müşteriyi karşılayıp, keyifli bir tatil geçirmeleri için yatınızı temiz ve hazır bir şekilde teslim etmek kalır.

Tüm rezervasyonlarınızı kolayca kontrol edin
V-Go Yatçılık
V-Go Yatçılık

Pazarlama, değerlendirme işleyişimiz.

V-Go.com.tr üzerinde yayınlanan ilanlar, pazarlama ekibimizin kontrolünün ardından sitemiz üzerinden yayınlanmaya başlanır.


İlanlarınızın reklamları; instagram, facebook, youtube, google, sahibinden.com vb. platformlarda da yayınlanmaya başlanır.

Müşterilerimizden, çıkış işlemleri sonrası, yatınızdaki tatillerini değerlendirmeleri için yorumları talep edilir ve yorumlar kontrollerimizin ardından şeffaf bir şekilde sistemimizde yayınlanır.

Tüm rezervasyonlarınızı kolayca kontrol edin

Kiraya vermek istediğiniz yatınız mı var?

Hemen bizimle iletişime geçin, üyelik ve ilan oluşturma işlemlerinizi ekibimiz ile hızlıca tamamlayın.
Tekneni Ekle
V-Go Yatçılık