İptal Politikası

Ana Sayfa

İptal Politikası

Rezervasyon ile ilgili müşteri veya yat sahibinin bir şikayeti olur ise, www.v-go.com.tr web sitesi üzerindeki formlardan ve ya sitemiz üzerinde belirtilmiş telefon numaralarından tatil başlangıcından sonraki 12 saatlik süre içerisinde bildirim yapılmalıdır.

Gerektiği durumda V-Go Yatçılık tüm anlaşmazlık ve problem için aracılık yapar ve son kararı verme hakkına sahiptir.

Rezervasyon için tahsil edilen hizmet bedelini iade edilmez.

Rezervasyondan kaynaklı doğabilecek tüm vergiler iade edilmez.

İptal Politikası

ESNEK:

Tatil başlangıç (check-in) tarihine 30 gün kalaya kadar yapılan iptallerde kesintisiz tüm ödemeleriniz iade edilir. 30 günden az kalan süre içinde yapılan iptallerde herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük kesinti uygulanır.

ORTA:
Tatil başlangıç (check-in) tarihine 30 gün kalaya kadar yapılan iptallerde %50 para iadesi edilir. 30 günden az kalan süre içinde yapılan iptallerde herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük kesinti uygulanır.

KATI:
Tatil başlangıç (check-in) tarihine 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde %50 para iadesi edilir. 60 günden az kalan süre içinde yapılan iptallerde herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük kesinti uygulanır.

Rezervasyon başlangıç tarihine 10 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, hizmet bedeli hariç tam iade. 10 gün ve daha az kalan sürede hizmet bedeli hariç, %75 iade.

Kiraya vermek istediğiniz yatınız mı var?

Hemen bizimle iletişime geçin, üyelik ve ilan oluşturma işlemlerinizi ekibimiz ile hızlıca tamamlayın.
Tekneni Ekle
V-Go Yatçılık