MÜRETTEBAT

KAPTAN & MÜRETTEBAT

Yatlardan birinde unutulmaz bir tatil geçirmek için, deneyimli bir yat sahibi olmanıza ya da iskeleden sancağa bilgi sahibi olmanıza gerek yok. Ama elbette dümeni bir süre devralabilirsiniz.

Genellikle Türk kökenli olan deneyimli kaptan ve mürettebatınız, seyir alanlarını çok iyi bildiklerinden, sizlerle bu bilgi ve deneyimlerini paylaşacaklardır. Yatla ilgili olan tüm işleri ise kaptan ve mürettebatın ehil ellerine bırakabilirsiniz.

Belirlenen güzergah içinde yatın güvenli şekilde kullanılması dışında, size her konuda yardımcı olmaya çalışacak; en özel kıyılara demir atarak, kokteyller ve günde 3 öğün güzel yemekler sunarak sizi şımartacağız.

Denizdeki hafif dalgalar yatın yanlarına vururken yıldızların altında yenen akşam yemekleri kaçırılmaması gereken bir deneyimdir.

Her gün yeni ve değişik bir yerde olmaktan ve doğanın çeşitli hallerini görmekten hoşlananlar için gulette geçirecekleri bir tatil ilaç gibi gelecektir.

Tatiliniz boyunca her türlü ihtiyacınıza çözüm üretecek olan mürettebatımız size mükemmel bir tatil yaşatmak için hizmetinizdedir.

Yat Kiralama - Mavi Yolculuk - Tekne turu - Motoryat kiralama - Kabin Turları Fethiye, Bodrum Yat Kiralama - Mavi Yolculuk - Tekne turu - Motoryat kiralama - Kabin Turları Fethiye, Bodrum