PROGRAM

 • Süre: 7 Gün / 7 Gece
 • Sezon Başlangıcı: 01-05-2021
 • Sezon Bitişi: 07-11-2021
 • Kategori: Herşey Dahil
 • Başlangıç Yeri: Kos
 • Bitiş Yeri: Kos
Günler
1

Saat 15:30 Kos limanında tekneye biniş. Akşam yemeği ve geceleme limanda. Kos’un zengin tarihini, alışveriş ve eğlence merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

2

KALYMNOS

Sünger avcıları ve şnorkel dalışıyla ünlü Kalymnos Adasına hareket. Sabah saatleri kahvaltı,dinlenme  ve güneşlenmeye ayıracağız. Teknede öğle yemeği ve sonrasında 12 Adaların fiyordu Vathy köyünu ziyaret. Akşam yemeği ve geceleme Kalymnos koyunda. 

3

PATMOS

Patmos’un Majestik adası, Yunan adaları içinde en popüler olanlarından bir tanesidir. Saint John Manastırı, Apocalypse Mağarası ve Unesco nun dunya mirası listesine aldıgı şehri olan Hora ziyaret edilebilir. Akşam yemeği ve geceleme Patmos ta yapıyoruz. 

4

LIPSI ADALARI

 Guletimiz bugün, 12 adaların mücevheri olan Lipsi Adasına doğru yola çıkıyor. eşsiz güzellikteki berrak sularına ve koylarına sahip Lipsi adası deniz ve güneş için ideal bir yerdir. Arhipelago’nun bazı adalarını ziyaret ve koyda geceleme.

5

LİPSİ

Bu gün sabahımızı Katsadia koyunda geçirip yunan kültürüne özgu mavi beyaz evleri, mesire yerleri ve geleneksel tavernaları ile ünlü Lipsi köyüne yanaşacağız. Izgara ahtapot ve uzoyu kaçırmayınız.

6

LEROS

Kahvaltıdan sonra Guletimiz ileLeros adasının güneyindeki koyları keşfetmeye doğru yelken açıyoruz. Sabah saatleri Kserocampos koyunda denizin tadını alabilir ve daha sonra Padnelli köyündeki kaleye tırmanılabilir veya Leros’un başkenti Aghia Marina ziyaret edilebilir.

7

BODRUM - KOS

Sabah yatımız ile Bodrum’a dogru yelken açıyoruz ve bodrumun limanına giriş yapıyoruz. Gümrük işlemleri ve öğle yemeği sonrası 14:30 civarı Kos’a gitmek üzere Bodrum dan hareket ediyoruz.. Akşam yemeği ve geceleme Kos’da.

8

KOS

Başka unutulmaz mavi yolculuk turlarında buluşmak ümidiyle kahvaltıdan sonra saat 9:00-10:00 arası mavi yolculuk yat turu muzu sonlandırıyoruz. 

ZİYARET EDİLECEK YERLER

 • Kos, Leros, Lipsi, Arki, Patmos, Archangelos, Kalymnos, Turgutreis


FİYATA DAHİL OLANLAR

 • * Yemek (kahvaltı, öğle, akşam yemekleri, öğle çayı).
  * Yakıt, liman ücretleri, kullanım suyu, servis.
  * Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta.
  * Misafirlerimiz atıştırmalık yiyecekler, meyve, yoğurt, fındık, çikolata gibi şeyler getirebilirler. (Bunlar teknede satılmamaktadır.)
  * Temiz çarşaf ve banyo havlusu.
  * Yat sigortası (Kendi seyehat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.)
  * Palamar ücretleri.
  * Transitlog ve gemi acenteciliği formaliteleri, gümrük vergileri.
  * Bira, şarap, uzo, fanta, soda, su, çay ve nescafe dahildir.


FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • * Su dahil tüm içecekler uygun fiyata teknede satılmaktadır.
  * Lütfen kendi içeceklerinizi tekneye getirmeyiniz.
  * Lütfen kendi havlularınızı getiriniz.
  * Arkeolojik siteler ve ulusal parklara giriş ücreti.
  * Mürettebat bahşişi (%5) fiyata dahil değildir.
  * Opsiyonel kara turları ve ören yeri girişleri, dalış ücretleri.
  * Yurtdışı giriş / çıkış, ayakbastı ücretleri.
  * Havaalanı ve otel transferleri.
  * Marina şehir içi transferleri.


Not

 • * Seyir güzergahları sadece genel bir rehber olarak verilmektedir. Turlar, büyük limanlar ve adalarda, kötü hava veya deniz şartlarına veya yerel mevzuatta değişen koşullar sebebiyle değişikliğe uğrayabilir. Bazı limanlar programda açıklanandan başka günlerde ziyaret edilebilir.

  * Pazartesi sabahı, kaptanınız ve V-GO personeli gerekli tüm gümrük formalitelerini organize edecektir. Hareket saati, gümrük işlemlerimizin süresine bağlı olarak 10:00 ile 12:00 arası değişmektedir.

  * Özel istekleriniz, özel bir diyetiniz veya alerjiniz var ise lütfen bize bildiriniz.

  * Tüm turlar yasal olarak lisanslı gemiler tarafından işletilecek ve Denizde Can Emniyeti Uluslararası Sözleşmelerine tam uyumlu olacaktır.

FOTOĞRAF GALERİSİ