Yat Tekne Yelkenli kiralama Mavi Tur

Mavi tur Yat kiralama gulet, yelkenli, katamaran, motoryat kiralama da uzmanlaşmış 2000 yılında Fethiye’de kurulmuş olan profesyonel yatçılık firmasıyız. Hedefimiz her zaman en yüksek standartları tutturmaktır. Kabin turlarımızdan, birinci sınıf özel yat turlarımıza kadar tüm hizmetlerimiz hayallerinizdeki Mavi turu size sunmak için tasarlanmıştır. İster kendi arkadaş grubunuzu oluşturabilir, kendi rotanızı belirleyebilir, ister birbirinden farklı rotalarda olusturduğumuz proğramlardan bir tanesini secebilirsiniz. Yada Turkiye ve Dünyanın farklı ülkelerinden bizimle seyahat etmek isteyen misafirlerimizle beraber kabin kiralayabilir ve mavi yolculuğun deniz ve gökyüzü arasındakıi eşsiz romantizmine eşlik edebirsiniz. V-GO yatcılık yunanistan Rodos adasında 2017 yılından itibaren yunan adaları mavi yolculuk düzenlemektedir. Hemen bizimle iletişime gecin ve fırsatı kacirmayın.

Bizi arayın Fethiye office 0252 6122113

Acentamız Türsab,Deniz ticaret odası,Fethiye Ticaret odası,Yunan charter lisansı,Tyba üyesidir.

Yat turlarımızı bütün bir tatil haline getirebilmek için size, otelinize ve otelinizden marina ve havaalanı transferi, uçak ve otobüs biletleri, araba, jeep, motosiklet kiralama, günlük turlar ve otel rezervasyonları gibi birçok servis de sunmaktayız.

Personelimiz çok iyi derecede Türkçe, İngilizce, Hollandaca, Almanca ve Fransızca konuşmaktadır. Bizimle yaptığınız turlarda hiçbir dil problemi yaşamazsınız! Tüm ekibimizin tekne turlarında profesyonel deneyimi ve gezi düzenlenen bölgelerde üstün bilgisi vardır. Takımımızda çalışanların çoğu Turizm  eğitimi ve yatcılık eğitimi almış kişilerden oluştuğundan misafirlerimizin ne talep ettiklerini çok iyi anlamaktadırlar.

Eminiz ki, guletlerimizde geçireceğiniz bir tur, hayatınızda yaşadığınız en huzurlu tatil olacaktır. Biz, Türkiye'deki birçok seyahat ve yatçılık firması ile olduğu kadar, yurt dışında ki çeşitli tur operatörleri ile de ortaklaşa çalışmaktayız.

Dünya çapında V-GO

Belçika, İtalya, Fransa, İngiltere, Amerika, Hollanda, Almanya, Yunanistan,Kanada,Güney afrika, İspanya,İsveç,İsviçre,Danimarka,Finlandiya ve  Avustralya ve Yeni Zelanda'da bir çok acente V-GO Yatçılık ve Seyahat Acentesi ile işbirliği içinde çalışmaktadır. 

TÜRSAB Üyesi Resmi Kuruluş

V-GO Yatçılık ve Seyahat Acentesi, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliğinden lisanslı turizm kuruluştur. (Kayıtlı şirket numarası: 4563) Merkezimiz Fethiye marina karşısında olup, Olimpos, Demre ve Rodos tada bir ofisimiz bulunmaktadır.

EKİBİMİZ

Profesyonel kadromuz ile sizlere daha kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz.

Ali Koyuncu
Ali Koyuncu

Yönetim Kurulu Başkanı

Katia Van Bocxlaer
Katia Van Bocxlaer

Genel Müdür

Ali Özer
Ali Özer

Kaptan

Ahmet  Bilici
Ahmet Bilici

Aşcı

Tuba KURUEFE
Tuba KURUEFE

Muhasebe Yetkilisi

Aleyna AKSU
Aleyna AKSU

Satış Temsilcisi

Sezer SARICA
Sezer SARICA

OPERASYON MÜDÜRÜ

YAŞAR  SARAN
YAŞAR SARAN

KAPTAN

HAYATINIZDAKİ EN GÜZEL TATİLİ GEÇİRMENİZİ SAĞLAYACAK DİNAMİK VE DENEYİMLİ EKİBİMİZLE HARİKA BİR TURA ÇIKARALIM!

Yat Kiralama - Mavi Yolculuk - Tekne turu - Motoryat kiralama - Kabin Turları Fethiye, Bodrum Yat Kiralama - Mavi Yolculuk - Tekne turu - Motoryat kiralama - Kabin Turları Fethiye, Bodrum